Русский корабль, иди нахуй

"Русскій корабль, іді на х*й, нєт топліва – грєбіте вьосламі": грузинські моряки відмовилися заправляти корабель окупантів – відео

соцмережі

Слава Україні! Героям слава!

У мережі з’явилося відео, зняте друзями України грузинами, на якому видно, як грузинський екіпаж морського судна відмовляється надавати паливо російському пароплаву.

У ролику видно, як старший помічник капітана з Грузії веде перемовини з екіпажем пароплава. Дізнавшись, що екіпаж з росії, старпом заявляє, що відмовляється заправляти окупантів.

- Русский корабль, иди на х*й

- Давайте без политики, у нас заканчивается топливо

- Нет топлива? Гребите веслами! Слава Україні! Героям слава!

Нагадаємо, фраза "русский корабль – иди на х*й" стала справжнім символом війни з росією після того, як українські прикордонники, які захищали острів Зміїний, відповіли так окупаційному воєнному кораблю, який погрожував українцям зниження.

Одразу після цього з захисниками Зміїного був втрачений зв'язок. Спочатку повідомлялося, що всі 13 людей, які були на острові, загинули. Але згодом з'явилася інформація, що є надія, що українські захисники живі і знаходяться у полоні в окупантів.

 

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, допомагаємо армії, підтримуємо один одного та читаємо тільки перевірені новини.

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ