Україна

Вогонь припиниться вже за кілька днів, але війна повториться – астрологиня

Shutterstock

Має відбутися підписання Україною документу, який свідчитиме про тимчасове перемир'я

Усі українці з нетерпінням чекають на завершення війни та перемогу нашої армії. Підтримувати бадьорий дух нам допомагає віра та позитивні прогнози астрологів. 

Своїм передбаченням поділилася астрологиня Марія Онищенко, повідомляє "Дивогляд".

Жінка переконана, що війна з великою ймовірністю закінчиться 10 липня 2022 року. До цього нас очікує не мало вирішальних етапів. 

"Те, чого ми дуже прагнули, здійсниться у такий спосіб, який ніхто навіть не міг уявити. Це будуть події, які вирішать усе", – сказала астрологиня.

Перший важливий момент відбудеться у найсвітліший день – Великдень за православним календарем. Марія Онищенко називає 24 квітня днем припинення вогню в Україні.

Менше, ніж за тиждень після цього, 30 квітня відбудуться переговори, які поставлять крапку у війні.

Трохи згодом – 16 травня має відбутися підписання Україною документу, який свідчитиме про тимчасове перемир'я.

Проте, це не означатиме повне завершення війни. Астрологиня вважає, що бойові дії можуть повторитися за 2-2,5 роки.

"За найгіршим сценарієм це може бути, якщо за цей час Україна як слід не підготується і не захистить свої кордони", – переконана Марія.

Астрологиня також розповіла й про відновлення країни після повномасштабного вторгнення путінської росії. На її думку, на відбудову нашої держави піде не менше 5-7 років. Після цього на неї чекає великий політичний та економічний стрибок.

Існує також велика ймовірність, що за цей час Україна вийде на міжнародний рівень, як абсолютно нова європейська держава, що матиме потужний політичний устрій.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що астролог розповів, коли закінчиться війна і назвав найсприятливіші дати для України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ