Олександр Лукашенко

росія напала би на білорусь: лукашенко заявив, що його перемога на виборах врятувала державу від війни – відео

5 канал

Намагається втриматися на посаді, як тільки може

Самопроголошений президент білорусі лукашенко не припиняє дивувати публіку своїми "ексклюзивними" заявами. Так, він спробував  запевнити всіх, що якби не його перемога на виборах, то путінська росія могла би розгорнути війну саме на території республіки білорусь, передає "Дивогляд". 

лукашенко всіма силами намагається довести суспільству, що він є гідним президентом для своєї держави. Тим самим, він хоче втриматися на посаді ще на кілька років, що дуже малоймовірно.

Нещодавно він заявив, що в разі його програшу на попередніх президентських виборах, армія кремля вторглася б у білорусь.

"Дивлячись на Україну, ми розуміємо, що там розгортається сценарій не реалізований на нашій землі. Тоді запитаю. А що було б із нами? Будь ласка, дивіться на Україну", – заявив лукашенко.

Разом із цим, самопроголошений президент вважає, що він багато робить для країни і народу. Ось, наприклад, за його словами, він настільки розумно продумав спецоперацію КДБ Білорусі в Україні, що її навіть не помітили. Як з'ясувалося, його спецслужбі вдалося "без пострілу і шуму" визволити з полону десятки громадян білорусі.

"На мою думку, так ніхто і не розібрався в Україні, як це сталося", – гордо заявив лукашенко.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що лукашенко, який оприлюднив план нападу України на "картоплянників", став героєм нових мемів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ