володимир путін

путін помер – британські ЗМІ

1tv.ru

"Як тільки буде оголошено про його смерть, у кремлі може статися переворот"

Журналісти пишуть, що президент рф владімір путін міг померти, а кремль замість нього використовує двійників для публіки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на британське видання Daily Star, яке отримало інформацію від своїх джерел у розвідувальному управлінні MI6.

За інформацією ЗМІ, чиновники на росії бояться, що смерть путіна стане початком державного перевороту та виведення армії рф з території України.

"Є ймовірність, що він уже мертвий. Це неможливо точно знати. путін використав двійників у минулому, коли були проблеми зі здоров'ям, і кремль міг робити це зараз... Справжній страх полягає в тому, що як тільки буде оголошено про його смерть, у кремлі може статися переворот, а російські генерали захочуть вивести війська з України"

Джерела журналістів стверджують, що якщо на росії офіційно підтвердять смерть путіна, то багато топ чиновників стануть "безпорадними та вразливими", а тому для них вигідна поява президента перед громадськістю. Інсайдери вважають, що у разі смерті диктатора політики замовчуватимуть цю інформацію і використовуватимуть його двійників.

Окрім цього, в іншому британському виданні The Mirror пишуть, що у путіна важка форма раку та, згідно прогнозу лікарів, він помре через 2-3 роки. Так, російський силовик із ФСБ повідомив, що у президента сильний головний біль, тремор та інші проблеми.

"Літери настільки великі, що на кожній сторінці може поміститися всього пара речень. Його зір серйозно погіршується", – розповіло джерело.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що лікарка прокоментувала стан здоров'я путіна.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ