владімір путін

путін зустрівся з пораненими "бійцями", один з яких – співробітник Федеральної служби охорони (фото)

interfax.ru

Здається на росії активно розвивається акторська діяльність, але спрямована вона не в той бік

Президент країни-агресорки путін зустрівся з так би мовити "пораненими бійцями" кацапської армії, серед яких дивним чином опинився співробітник Федеральної служби охорони, повідомляє "Дивогляд".

Диктатор вирішив підтримати військових, яким сам наказав вторгнутися на територію України з війною, прикриваючись проведенням якоїсь "військової спецоперації".

Але найбільше на цій світлині користувачів мережі зацікавив один солдат, який за своєю зовнішністю був дуже схожий на співробітника Федеральної служби охорони (ФСО).

Цікавий збіг... А може й зовсім не збіг? Здається на росії активно розвивається акторська діяльність, але спрямована вона не в той бік.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у російській держраді АР Крим запропонували прибрати англійську мову з навчальної програми.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ