Вибух

"Ще трохи – і було би пізно!": на росії заявили, що "бандерівці" готувалися скинути на Брянськ атомну бомбу

Shutterstock

До скидання зброї могли б залучити спеціально навчених бойових голубів

Українські "неонацисти та бендерівці", від яких "велика" і "могутня" росія продовжує "звільняти" українські території, готувалися скинути атомну бомбу на Брянськ і ще кілька російських міст. Про це заявили так звані російські "журналісти" видання "Брянские новости".

Цією "правдивою" новиною поділився член-колаборант так званої "Головної ради військово-цивільної адміністрації" Запорізької області Володимир Рогов.

"Бандерівці справді стояли на порозі створення власної ядерної бомби!", - заявив колишній соратник Олега Царьова.

Страшне
Страшне
Фото: скріншот

Страшно навіть уявити, що ж стане з "рятувальницею" росією, якщо Україна дійсно використає свою надпотужну зброю, яку їй вигадали на рф. 

Більше того, виявляється, що виготовлення "брудної бомби", яка могла би заразити радіацією величезну територію, відбувалося за підтримки Великої Британії. Цікаво, що у цій новині не пригадали про так звані "біолабораторії" в Україні, що за словами кремля були створені за пітримки США.

Рогов з повною впевненістю стверджує, що цей випадок "є яскравими доказами" того, що "режим Зеленського" нібито планував напасти на окуповані території Донбасу та АР Крим і навіть більше: він хотів використати "плани застосування таких зарядів у терористичних ударах по Бєлгороду, Брянську, Ростову-на-Дону та Сімферополю".

"Тільки зараз стає зрозуміло, чим був викликаний такий поспіх. Тепер уже ні в кого не має залишитись сумніву, що спеціальна військова операція проти злочинного київського режиму не могла не розпочатися. росія не мала виходу. Ще трохи – і було б пізно! Нацистська влада бандерівців, попередники яких жахали своїми звірствами навіть гітлерівців, ні перед чим не зупинилася б. Власне, це підтверджують їх нинішні звірства, а також жахлива брехня", – йдеться у статті.

А ось щодо того, хто саме мав скинути бомбу, росЗМІ не повідомили. Але, напевно, до цього залучили би спеціально навчених бойових голубів.

Скажете, що нормальна людина не може повірити у такий маразм? Але, враховуючи, що стаття написана для росіян, все цілком зрозуміло. Люди, у яких свідомість начисто вимита роспропагандою, можуть повірити у що завгодно.

Не дивно, що рашисти не згадують про те, як самі мало не спричинили наймасштабнішу техногенну катастрофу в історії людства, коли впритул обстріляли перший енергоблок Запорізької АЕС.

Що ж, приємно усвідомлювати, що "велика і могутня" рассєя так боїться нашу відносно невелику (у порівнянні з рф) державу. І нехай ядерної зброї ми не маємо, але ворога лякаємо і нищимо на відмінно. А ось на росії у цей час тренуються прикрашати могили і навіть проводять змагання.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ