Англійська мова

"Навіщо вчити те, що не треба?": у російській держраді АР Крим запропонували прибрати англійську мову з навчальної програми

Shutterstock

Кацапи вже не заперечують свою ізоляцію від усього світу

У Державній Раді Автономної Республіки Крим запропонували виключити англійську мову зі шкільної навчальної програми, повідомляє "Дивогляд". 

Із відповідною пропозицією виступив спікер Держради Володимир Костянтинов. Він відверто каже, що у сучасних реаліях на росії більше немає потреби вивчати іноземні мови.

"Навіщо вивчати те, що не треба, якщо людина не поїде ніколи в Лондон", – сказав Костянтинов.

Проти такої пропозиції виступив депутат російської держдуми Хінштейн, мовляв, ця пропозиція є "небезпечною".

Але, якщо відверто розглядати ситуацію, то дійсно виникає питання – навіщо? Сьогодні для кацапії закритий майже весь світ. Спочатку на росії заперечували глобальну ізоляцію, а сьогодні відверто про це говорять. Як виявилось, не лише до хорошого швидко звикається.

Разом із цим, українці все частіше починають відвідувати різні курси іноземних мов. Навіть у такий важкий час, ті, хто перебуває в інших країнах, мають змогу практикувати свої знання.

Тому, після завершення війни і повернення Криму до складу нашої держави, всі українці матимуть змогу наздогнати втрачене.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як бандерівці та неонацисти готувалися скинути на росію атомну бомбу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ