Перелякана дівчина

Військові рф почали ґвалтувати жінок на росії – аудіозапис

Shutterstock

Знайомство з окупантом для росіянки перетворилось на зґвалтування п'ятнадцятьма солдатами

СБУ поділилася черговим перехопленням розмов окупантів, згідно з яким росіяни скаржаться на випадки зґвалтування після прибуття на їхні території військових рф. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, у Бєлгородській області, яку рашисти використовують як перевалочний пункт, збільшилася кількість випадків зґвалтування. А чого треба було очікувати, коли росіянки закликали своїх чоловіків ґвалтувати українок?

"У нас у прокуратурі стільки заяв про зґвалтування… На території Валуйки, Уразово, Вейделівки", – каже дружина окупанта, яка працює у правоохоронних органах рф.

Вона стверджує, що ці інциденти почастішали з прибуттям на ротацію російських солдатів з інших регіонів. Також вона розповіла історію дівчини, для якої знайомство з рашистом перетворилось на зґвалтування п'ятнадцятьма військовими рф.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як жінці захиститися від зґвалтування під час війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ