Kinder

В Україні відкликали партію цукерок Kinder через спалах харчової інфекції

Shutterstock

Улюблені смаколики виявилися небезпечними

В Україні відкликали обрані партії продукції Кіндер Шоко-Бонс та Кіндер Сюрприз Максі, що обумовлено спалахом харчової інфекції, викликаною Salmonella Typhimurirum. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Salmonella Typhimurirum виявили в окремій продукції компанії Ferrero (виробник: Ferrero Ardennes S.A., Belgium), яку експортували до України ТОВ "ФЕРРЕРО Україна" (отримувач: ТОВ "РАБЕН Україна", вул. Броварська, 150, смт Велика Димерка, Київська область, 07442). Саме тому ТОВ "ФЕРРЕРО Україна" проінформувало Держспоживслужбу щодо добровільного відкликання обраних партій продукції Кіндер Шоко-Бонс та Кіндер Сюрприз Максі в Україні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у Києві продавали небезпечну черешню.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ