Суниця садова

В Україні знизилася вартість сезонної ягоди

Shutterstock

Фермери зіткнулися з низкою проблем

Аналітики встановили, що на українському ринку збільшується пропозиція суниці садової (полуниці) та знижуються на неї відпускні ціни. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на EastFruit.

Станом на сьогодні, суниця садова місцевого виробництва надходить у продаж по 40-80 грн/кг ($1,37-2,73/кг). Тобто, середні показники вартості на 37% менші, ніж у кінці минулого тижня. Також цього тижня впала ціна імпортної ягоди виробництва Польщі та Туреччини – 80-100 грн/кг ($2,73-3,42/кг), тобто на 20% менше, ніж минулого тижня.

За інформацією аналітиків, через холодну та затяжну весну в більшості садових господарств Західного та Центрального регіонів на 2 тижні затримався сезон суниці садової з відкритого ґрунту. Окрім цього, її виробники зіткнулися з низкою проблем:

"По-перше, це квітневі заморозки, які в основному пошкодили ранні сорти суниці садової. По-друге, окупація Херсонської області, фермери, які одними з перших починали продавати цю ягоду з відкритого ґрунту"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у Києві продавали небезпечну черешню.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ