Рамзан Кадиров

Від авторів "Київ за 3 дні": кадиров погрожує захопити Польщу за 6 секунд

112.ua

"Україна – закрите питання. Мені цікава Польща"

Голова Чечні рамзан кадиров звернувся до влади Польщі та почав їй погрожувати потенційним нападом. Про це повідомляє "Дивогляд".

Нове звернення кадиров опублікував 25 травня, у середу.

"Україна – закрите питання. Мені цікава Польща. Після України, якщо буде команда, ми за шість секунд покажемо, на що здатні. Краще заберіть свою зброю, своїх найманців і попросіть вибачення у нашого посла. Ми цього просто не залишимо, майте на увазі"

Голова Чечні має на увазі російського посла Сергія Андрєєва, якого 9 травня у Варшаві облили червоною фарбою. Також він звернувся до держав НАТО, щоб ті "не грали під дудку Заходу та Америки".

"Сьогодні наш президент має високу довіру народу. Так завжди буває, коли ворог наступає, всі об'єднуються. Тому я вас попрошу, панове базіки, які виступають проти нашої держави та президента, будьте обережні"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що ЗСУ ліквідували командира другої роти спеціального полку імені кадирова.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ