Ілон Маск

Це не війна: Ілон Маск назвав головну загрозу цивілізації

The Babylon Bee /YouTube

Бізнесмен критикує ЗМІ через брехню

Найбагатша людина світу зробив кілька висловлювань щодо проблем рівня народжуваності та впливу цього на людство. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Twitter.

Так, спочатку засновник Space X написав, що у США протягом близько 50 років рівень народжуваності був нижче мінімального стійкого рівня. Також він додав:

"Всупереч думкам багатьох, що чим хтось багатший, тим менше у нього дітей. Я – рідкісний виняток (у бізнесмена 8 дітей – "Дивогляд"). Більшість людей, яких я знаю, взагалі не мають дітей або одну"

А вже згодом Маск написав, що колапс населення (різке падіння чисельності населення) – "найбільша загроза для цивілізації". Він не вперше поділився цією думкою і протягом останніх років повідомляв про падіння народжуваності, а також звинувачував більшість ЗМІ у брехні щодо проблеми зростання населення Землі. Також він закликав більше розмножуватися задля порятунку людства.

Це не єдина серед останніх заяв Маска, яка має політичний характер. Так, нещодавно він розкритикував Байдена та сказав, за кого голосуватиме на виборах у США.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ