учені знайшли нову найближчу до сонця планету

Визнаний потенційно небезпечним: до Землі наближається найбільший у цьому році астероїд

NOIRLab / NSF / AURA / J. da Silva

Це небесне тіло може завдати шкоди нашій планеті

До Землі наближається найбільший астероїд серед усіх, які спостерігатимуться впродовж цього року, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Science Alert.

Учені з Центру вивчення об'єктів, що зближуються з Землею, оприлюднили інформацію, в якій йдеться про те, що до нашої планети активно рухається величезний астероїд. За своїми розмірами космічний об'єкт у чотири рази більший за Empire State Building.

За даними науковців астероїд 7335 пролетить повз Землю на відстані близько 4 млн км, що в 10 разів більше, ніж відстань між нашою планетою та Місяцем. Швидкість руху астероїда становить близько 76 тис км/год.

Національне космічне агентство NASA класифікують це небесне тіло, як "потенційно небезпечне", тобто те, яке може завдати шкоди планеті Земля. Це обумовлено приголомшливими розмірами астероїда – 1,8 км в діаметрі.

Щоправда, шкоду нашій планеті астероїд може завдати лише в тому випадку, якщо його орбіта коли-небудь вийде на орбіту Землі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що до Землі наближаються два величезних астероїди, які у 17 разів швидші за винищувач.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ:https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ:https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ