учені знайшли нову найближчу до сонця планету

"Потенційно небезпечний": до Землі летить астероїд, розмірами з Ейфелеву вежу

NOIRLab / NSF / AURA / J. da Silva

Розповідаємо, коли космічне тіло максимально наблизиться до нашої планети

До планети Земля наближається небезпечний астероїд, розмір якого дорівнює розмірам Ейфелевої вежі. Чи несе цей космічний об'єкт небезпеку розповідає "Дивогляд" із посиланням на LifeScience.

Космічне тіло 4660 Nereus, що має вигляд яйця, максимально наблизиться до Землі вже у суботу, 11 грудня. Фахівці повідомляють, що ця відстань буде потенційно небезпечною.

Розміри астероїда вражають. Його найширша частина становить близько 330 метрів, що майже дорівнює розмірам Ейфелевої вежі. 

Фахівці відкрили це тіло ще у 1982 році, тож воно не стало несподіванкою цього разу. Повідомляється, що астероїд пролетить повз Землю зі швидкістю близько 23 657 км/год.

Космічний об'єкт містить у собі поклади нікелю, заліза та кобальту. Загальна вартість цих елементів становить $4,71 млрд.

Космічне агентство NASA визначає астероїд, як "потенційно небезпечне тіло". Раніше організація вже досліджувала 4660 Nereus з метою видобутку корисних копалин у космосі. Однак, для цього було обрано інший об'єкт.

Повідомляється, що наступного разу цей астероїд наблизиться до Землі попередньо 14 лютого 2060 року. У цей момент відстань між нашою планетою та об'єктом становитиме 1,2 млн км.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Юпітер знову зіткнувся з астероїдом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ