Ігор Кузін

Мавпяча віспа в Україні: головний санлікар Кузін розповів про ймовірність поширення вірусу

Радіо Свобода

Це небезпечне захворювання виявили вже у 14 країнах світу

На порядку денному у світі стоїть нове небезпечне захворювання – мавпяча віспа. Появою цього вірусу занепокоєні й в Україні. Свою думку щодо поширення віспи мавп на території нашої держави висловив головний санлікар Ігор Кузін, повідомляє "Дивогляд".

Сьогодні про мавпячу віспу пишуть в усьому світі. Це захворювання виявили в 14 країнах і на тлі цього поговорюють про початок пандемії.

Під час Об’єднаного ефіру українських телеканалів головний санітарний лікар України висловив свою думку, щодо ймовірного "приходу" мавпячої віспи у нашу державу:

"Ми не є країною для транзиту в країни Африки. Тому потрапляння вірусу в Україну досить малоймовірне, враховуючи, що зараз туристичних маршрутів небагато і шлях передачі вірусу не такий простий, як при коронавірусі", – сказав головний санлікар.

В Україні уважно стежать за ситуацією у світі і намагаються завадити будь-якому способу поширення мавпячої віспи в нашій країні.

"Ми налагодили обмін інформацією епідеміологів України з колегами з ЄС, всі підозрілі випадки будуть розслідувати", – підкреслив Ігор Кузін.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" детальніше розповідав про мавпячу віспу, симптоми цього захворювання та небезпеку для людства.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ