Білл Гейтс

Небезпечніша за COVID-19: Білл Гейтс закликає світ готуватися до чергової смертельної епідемії

Shutterstock

Необхідно вже зараз починати створювати ефективну вакцину

Американський підприємець та засновник компанії Microsoft Білл Гейтс здивував мережу своїми прогнозами, щодо чергової пандемії. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Medscape, вона стане страшнішою за COVID-19.

Білл Гейтс закликає США та Велику Британію вже зараз починати готуватися до чергової епідемії, а також виділити кілька десятків млрд доларів на дослідження захворювання.

Підприємець вважає, що такі заходи зможуть не лише завадити поширенню чергового смертельного вірусу, але й викоренити існуючі на сьогодні грип та ОРВІ. 

"Я сподіваюся, що через п'ять років зможу написати книгу під назвою "Ми готові до наступної пандемії", але для цього будуть потрібні десятки мільярдів доларів. США і Велика Британія будуть частиною цього. Це, ймовірно, потребуватиме близько мільярда на рік для Цільової групи з пандемії на рівні ВООЗ, яка буде проводити спостереження і фактично робити те, що я називаю "мікробними іграми", – зазначив Білл Гейтс.

Засновник Microsoft вважає, що черговий біотероризм поширюватиметься зловмисниками навмисно. Вони можуть атакувати аеропорти та заражати людей небезпечним вірусом. 

Білл Гейтс впевнений, що пандемія, спричинена біотероризмом, може виявитися у кілька разів небезпечною за ті, що виникають самостійно. Вона може стати небезпечнішою навіть за коронавірус. До боротьби з нею необхідно готуватися вже зараз. Зокрема, створити вакцину, яка буде ефективнішою за усі існуючі на сьогоднішній день. 

Читайте також: 18 місяців темряви та масова смертність: який рік в історії людства був найжахливішим – історик.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше