Мавпяча віспа

Мавпячу віспу виявили у 14 країнах – чи варто говорити про початок пандемії

Shutterstock

Пік захворювання може спостерігатися вже незабаром

Сьогодні в усьому світі говорять про активне поширення нового небезпечного вірусу – мавпячої віспи. У кількох країнах вже були зафіксовані випадки захворювання, зокрема, в Європі.

У Всесвітній організації охорони здоров'я проводять екстрені засідання щодо цього питання, не виключаючи ймовірності спалаху захворювання. Чи може мавпяча віспа спричинити пандемію, розповідає "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Станом на 24 травня, випадки захворювання на мавпячу віспу були зафіксовані у 14 країнах світу. Вперше вірус виявили у Великій Британії, а згодом він поширився й на Швецію, Італію, Сполучені Штати Америки, Іспанію, Португалію та Канаду. Був також випадок захворювання у Німеччині. Поговорюють, що такими темпами вже незабаром вірус може дійти і до України.

Відомо вже про 80 випадків захворювання на віспу мавп, але у ВООЗ кажуть ще про 50 можливих.

У Міністерстві охорони здоров'я України вже прокоментували цю ситуацію і відмітили, що на території нашої держави випадків захворювання на цей вірус не фіксували.

Регіональний директор ВООЗ в Європі на ім'я Ганс Клюге також повідомляє, що пік захворювання може бути влітку, коли люди масово почнуть збиратися на різні заходи, концерти, фестивалі та вечірки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" детальніше розповідав про мавпячу віспу, симптоми цього захворювання та небезпеку для людства.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ