Мавпа

У Китаї від вірусу мавпи померла перша людина – подробиці

Shutterstock

У країні закликали до посилення нагляду за лабораторними макаками і захисту ветеринарів

У Китаї зафіксували перший летальний випадок серед людей від вірусу мавпи B. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Global Times.

На початку березня цього року 53-річний ветеринар у Китаї виконав розтин двох мертвих мавп, що передбачала його експериментальна дослідницька робота. Приблизно місяць по тому в нього виникла нудота, блювання і почалася лихоманка, а 27 травня він помер.

Результати дослідження підтвердили, що чоловік захворів вірусом мавпи B (BV). Фахівці обстежили близьких покійного, але в них вірусу не знайшли.

Зазначимо, що вірус мавпи В передається пр прямому контакті з цією твариною, а також через виділення з організму. Раніше в Китаї люди не вмирали від цієї інфекції, а тому в країні закликали до посилення нагляду за лабораторними макаками і захисту ветеринарів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Таїланді комбінують вакцини від коронавірусу для боротьби із найагресивнішим штамом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ