Наречений помер за мить до весілля

Наречений помер біля вівтаря за кілька хвилин до весілля

dailyrecord.co.uk

Наречених розлучила страшна хвороба

У шотландському місті Стівенстон наречений помер за лічені хвилини до того, як священник украв шлюб. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Record.

57-річний Пол Вінн вирішив укласти шлюб з жінкою, з якою прожив 21 рік, після того, як йому діагностували рак підшлункової залози з метастазами в печінці і легенях. Медики давали чоловіку від шести тижнів до двох місяців життя.

У Пола і його 38-річної нареченої Елісон залишилося п’ятеро дітей. Від попередніх стосунків у чоловіка було ще шестеро дітей.

В день весілля старший син Віннів, 20-річний Сенді, вів мати до вівтаря, коли вона помітила, що з Полом щось не так.

"Він ніби обм'як в кріслі. Я кілька разів крикнула його ім'я, поки йшла до вівтаря, але він ніяк не реагував", - розповіла наречена. У цей момент стало ясно, що чоловік втратив свідомість. Гості викликали швидку допомогу, але врятувати чоловіка не вдалося і він помер на місці.

"Це було важко", - зізналася Елісон, - "Мені знадобилося трохи часу, щоб оговтатися, і кожен день, здається, зливається в одне ціле. Таке враження, що це сталося лише вчора. Мені доводиться вставати і рухатися щодня заради своїх дітей, але я не можу їсти".

"Ми з Полом втратили дитину в 2004 році після того, як у мене був викидень, тому це трохи втішає мене, що він там із нашою дитиною. Його мати померла у 2020 році, тож принаймні він також зараз із нею", - розповіла жінка.

Читайте також: "Ниркові сестри": американка стала донором для колишньої дружини свого чоловіка через 2 дні після весілля

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ