Щеплення

Щеплення двома дозами китайської вакцини не захистить від найагресивнішого штаму коронавірусу – вчені

Shutterstock

Після двох уколів препарату Coronavac від компанії SinoVac – науковці рекомендують надавати перевагу ще і третьому

Отримання людиною двох рекомендованих доз вакцини Coronavac від компанії SinoVac не забезпечить їй повну безпеку від зараженням на COVID-19 штамом Delta. Таку думки висловили вчені з Тайланду. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Thaipbsworld

Фахівці провели дослідження та з'ясували, що дві дози препарату SinoVac не є ефективними від індійської Дельти. Натомість, дана вакцина до 80-90% підвищує рівень антитіл в організмі, які борються із штамом Альфа. 

Для боротьби із Delta вчені рекомендують надавати перевагу ще й третьому щепленню, але препаратом AstraZeneca.

Зауважимо, що у Китаю є кілька варіантів вакцини проти коронавірусу від кількох виробників. Найбільшими є Sinopharm, Sinovac и CanSino. В Україні використовується лише препарат від Sinovac.

Нагадаємо, нещодавно найагресивніший варіант коронавірусу було зафіксовано в Україні. Зазначається, що хворі могли привезти його з Росії. Щоб зменшити кількість захворювань та застререгти українців від небезпеки, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству розвитку громад і територій відкрити додаткові центри вакцинації в кожному районному центрі країни.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ