Коронавірус

Щеплення не гарантує повної безпеки від COVID-19 – коли вакцинованим варто дотримуватися карантинних обмежень

Shutterstock

Не варто розраховувати лише на дію препарату

Проходження повного курсу вакцинації від коронавірусу не забезпечує людині повноцінної безпеки від зараження. Ймовірність захворіти на COVID-19 все одно залишається, хоч і у невеликому відсотку. Коли саме людина повинна вдаватися до певних карантинних обмежень розповідає "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Американський медичний аналітик на ім'я Леана Вен впевнена, що обов'язковими після вакцинації мають залишатися використання захисних масок та дотримання певних обмежень, пов'язаних із пандемією коронавірусу.

"Маски, як і раніше, потрібні у деяких умовах, наприклад, в аеропортах, у літаках і поїздах, а також у лікарнях. Якщо бізнес вимагає цього, вам все одно треба носити маску", – зазначила фахівчиня.

Також варто прислухатися й до власного організму та звертати увагу на стан здоров'я, зокрема, оточуючих. Якщо вакцинована від ковіду людина мешкає разом із невакцинованими, або хворими на COVID-19 особами, то вона повинна бути обережною та вживати усіх необхідних заходів. 

Важливе значення має й епідеміологічна ситуація у місті, в якому ви проживаєте. 

"Якщо ви живете у районі, де вакциновано понад 80% дорослих, а показники Covid-19 дуже низькі, ваші шанси зустріти невакциновану інфіковану людину значно знижуються. Ймовірно, вам буде безпечніше перебувати там без маски, ніж, скажімо, якщо ви живете у районі, де вакциновано менше 30% дорослих і де спостерігається зростання числа випадків Дельта-варіанту", – розповідає Леана Вен.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи можна робити щеплення від коронавірусу різними вакцинами.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ