руки, нігті

Як виявити COVID-19 за нігтьовою пластиною – вчені

Depositphotos

Увагу цьому приділили вчені з Університету Східної Англії

Майже усі знають, що основними сигналами, які свідчать про ймовірне захворювання на коронавірус є втрата смаку та нюху, втома, посилений кашель та лихоманка. Однак, вчені стверджують, що виявити коронавірус можна ще й по зовнішньому вигляду людини. Зокрема, по нігтях. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на MedicalXpress.

Це питання вивчили вчені з Університету Східної Англії. Вони виявили, що за наявності в організмі людини вірусу SARS-CoV-2 їхні нігті втрачають свій колір та стають деформованими. 

Також варто звернути увагу й на півмісяць, що знаходиться біля основи нігтя. Набуття ним червоного забарвлення може свідчити про наявність в організмі вірусу COVID-19.

Така ознака на нігтьовій пластині проявляється не часто. Також вона може свідчити й про пошкодження кровеносних судин, яке й було спровоковано коронавірусом. 

Фахівці не виключають, що ці зміни на нігтях можуть стати сигналом до того, що ваш організм бореться із вірусом шляхом утворення невеликих згустків крові, які проявляються через зміну кольору нігтя. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у вакцинованих людей коронавірус проявляється незвичним симптомом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ