Коронавірус

Незабаром може дійти і до України: мавпячу віспу зафіксували у ще одній країні Європи

Shutterstock

Захворювання стрімко прогресує і викликає занепокоєння

Світом активно поширюється небезпечний вірус – мавпяча віспа. Це рідкісне захворювання стрімко прогресує і викликає занепокоєння у Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Найчастіше вірус спостерігається у країнах Центральної та Західної Африки, в регіонах з тропічними лісами. Але, нещодавно, стало відомо, що мавпяча віспа охопила й країни Європи. Зокрема ті, що розташовані дуже близько до України.

Раніше хвороба була зафіксована у Швеції, Італії, Великій Британії, Сполучених Штатах Америки, Іспанії, Португалії та Канаді. Був також випадок захворювання у Німеччині, повідомляє "Дивогляд".

 

"Інститут мікробіології Збройних сил Німеччини в Мюнхені вперше виявив вірус мавпячої віспи у Німеччині у пацієнта з характерними ураженнями шкіри", – йдеться у повідомленні служби.

Цю ситуацію вже прокоментував міністр охорони здоров'я Німеччини Карл Лайтербах. Він запевнив, що вірус не так легко розповсюджується від зараженого, тому стримати появу спалаху цілком можливо, за умови, якщо органи охорони здоров'я приділять цьому велику увагу і почнуть діяти.

Зокрема, у Німеччині продовжать вивчати це захворювання і шукати способи його придушення, з метою завадити його поширенню по інших регіонах та країнах.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" детальніше розповідав про мавпячу віспу, симптоми цього захворювання та небезпеку для людства.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ