Вірус, коронавірус

Існуючі сьогодні вакцини не захистять від майбутніх штамів COVID-19 – ВООЗ

Shutterstock

Різноманітні варіанту коронавірусу з'являтимуться й надалі

У Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) стверджують про високу ймовірність появи штамів COVID-19, із якими не впораються існуючі на сьогоднішній день вакцини. Як повідомляє "Дивогляд" цю думку висловив спеціальний посланець Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо боротьби з пандемією коронавірусу доктор Девід Набарро у ефірі новин Sky News

Член ВООЗ впевнений, що різноманітні варіанту коронавірусу з'являтимуться й надалі, щонайменше, доки не закінчиться грецький алфавіт.

"Цю появу варіантів ми спостерігаємо у всьому світі. Вони продовжуватимуть з’являтися. Ми перейдемо від Дельти до Лямбди, а потім до інших грецьких літер. Це неминуче, і деякі з цих варіантів будуть складними, вони зможуть прорвати захист, пов’язаний з вакциною, у кількох людей, і це спричинить проблеми", – спрогнозував він.

Набарро вважає, що єдиним порятунком від небезпеки є швидка нейтралізація новоутворених штамів ковіду.

"Нам потрібно вибудувати управління варіантами в тому, що ми називаємо нашою стратегією готовності до захворюванні. Це стане нашою даністю на найближче майбутнє", – зазначає посланець.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у ВООЗ розповіли, який варіант коронавісуру претендує стати домінуючим по всьому світу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ