Ілон Маск розкритикував Байдена, озвучив політичні погляди та втратив за добу $12,3 млрд

Найбагатша людина світу Ілон Маск поділився своєю думкою щодо Демократичної і Республіканської партій США, а його компанія Tesla зіткнулася з черговим падінням акцій.

За словами мільярдера, у минулому він підтримував демократичну партію, але тепер все змінилося. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg, Twitter бізнесмена та New York Post.

"Раніше я голосував за Демократів, тому що вони були (здебільшого) партією добра. Але вони стали партією поділу і ненависті, так що я більше не можу їх підтримувати і голосуватиму за Республіканців. А тепер дивіться, яку брудну компанію вони розгорнуть проти мене…"

Також бізнесмен заявив наступне:

"Дуже складно зрозуміти, що робить Байден, якщо чесно. Справжній президент – це той, у чиєму володінні телесуфлер. Шлях до влади – це шлях до телесуфлера. Справа в тому, у кого телесуфлер. Ця адміністрація не багато що встигає зробити… Адміністрація Трампа, навіть якщо не брати до уваги самого Трампа, у ній було багато людей, які були дуже ефективними, а цій адміністрації наче не вистачає прагнення. Щоб просто брати та робити справи. Я так це бачу"

Ілон Маск
Ілон Маск
Фото: elonrmuskk / Instagram

Читайте також:

Окрім цього, Маск став учасником у соцмережі розмови політичного характеру. Так, спочатку він написав:

"Політичні атаки на мене різко загостряться найближчими місяцями"

Це прокоментував професор діагностичної радіології, громадського здоров'я, економіки та менеджменту Говард Форман:

"Коли ти так затято політизований, природно чекати, що й люди до тебе відноситимуться відповідно. Що з цього тобі незрозуміло?"

Бізнесмен не оминув увагою цю відповідь та написав наступне:

"Я взагалі не здивований. Це таке щеплення суспільства з мого боку. Як видатний прибічник вакцин вам слід таке розуміти. Єльський університет (місце роботи Форманна – "Дивогляд") – епіцентр SJW-вірусу (social justice warrior, тобто борець за соціальну справедливість – "Дивогляд"), який намагається зруйнувати цивілізацію"

Цікаво, що раніше Маск так прямо не розповідав про свої політичні погляди, але все ж таки робив певні заяви. Наприклад, він критикував "культуру скасування", а також закликав більше розмножуватися задля порятунку людства.

Якщо ж щодо слів бізнесмена про "брудну компанію" проти нього, то зазначимо, що американський індексний гігант S&P Dow Jones Indices уже виключив його компанію Tesla з індексу S&P 500 ESG за недостатню екологічність. Чи пов'язані ці речі – важко сказати.

На тлі останніх подій Tesla втратила $12,3 млрд і, таким чином, акції впали до найнижчих показників цього року. Частково це обумовлено падінням всього ринку технокомпаній, але також причина у хвилюваннях інвесторів Tesla щодо придбання Маском соцмережі Twitter.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що прапор України став одним із найпопулярніших смайлів світу в Twitter.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше