Юрій Шевчук

"Батьківщина – це не д*па президента, яку треба цілувати": на росії покарали відомого музиканта за критику путіна

ddt_band / Instagram

Артист усю кар'єру критикував російську владу

На росії на лідера гурту "ДДТ" Юрія Шевчука правоохоронці склали протокол через його слова під час концерту щодо путіна. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, під час виступу в місті Уфа 65-річний музикант сказав публіці наступне:

Після завершення заходу правоохоронці, за словами продюсера Радміра Усаєва, зустріли Шевчука та відтіснили його від інших учасників гурту. Спочатку росіянина хотіла затримати, але обмежилися адміністративним протоколом.

Юрія вже не вперше карають за його політичні погляди. Наприклад, минулого місяця скасували його виступ, а також концерт Андрія Макаревича з гурту "Машина часу", бо ті критикують дії путіна та російське вторгнення в Україну. Окрім цього, Шевчук впродовж усією кар'єри ніколи не підтримував діючу російську владу та, відповідно, путіна.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на рф можуть відмінити фестиваль "Пісня року", бо там бракує українських артистів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ