володимир путін

Новим зятем путіна став Зеленський (але не той) – ЗМІ

1tv.ru

Є версія, що у диктатора нещодавно з'явилася онука

Журналісти дізналися, що молодша донька путіна Катерина Тихонова зустрічається з відомим артистом балету Ігорем Зеленським. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

За даними журналістів-розслідувачів, Тихонова у період 2017-2019 років понад 50 разів літала з москви до Мюнхена. Саме в останньому мешкає Зеленський, який у 2016 році очолював Баварський державний балет, але пішов звідти у квітні цього року, бо відмовився публічно засуджувати повномасштабне російське вторгнення в Україну.

Повідомляється, що у пари є донька 2017 року народження. З 2018 року Ігор Зеленський входить до спостережної ради фонду "Національна культурна спадщина", яка відповідає за будівництво культурно-освітніх комплексів у регіонах росії. Проєкт ініціював особисто путін.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що пропагандисти розповіли, звідки і куди Україна готувала наступ на білорусь.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ