НЛО

"Я не можу пояснити, чим він є": у Пентагоні детально розповіли про НЛО – відео

Shutterstock

Упродовж багатьох років учені досліджують ймовірність потенційного існування НЛО, хоча і не акцентують на цьому без причин. Особливо цим займаються у США. 

У вівторок, 17 травня, була оприлюднена інформація щодо розслідування Пентагоном випадків виявлення американськими військовими непізнаних літаючих об'єктів, повідомляє "Дивогляд".

 

Ще минулого року Міністерство оборони США оприлюднило свій перший звіт про НЛО, які були зафіксовані у Штатах у період з 2004 по 2021 роки.

Нещодавно у Пентагоні присвятили ціле слухання цим літаючим об'єктам, де продемонстрували нові відео з ймовірними НЛО. 

Збором та обробкою звітів займається Група синхронізації ідентифікації та управління повітряними об'єктами (AOIMSG), яка діє на базі Міноборони.

"НЛО незрозумілі, це правда, проте вони є реальними. Нам потрібно вивчити їх, щоб зменшити загрозу, яку вони можуть становити", – висловився Андре Карсон, Голова підкомітету Палати представників по боротьбі з тероризмом, контррозвідкою та контррозповсюдженням.

Сьогодні у базі американських військових налічується понад 400 повідомлень про потенційну зустріч з непізнаними літаючими об'єктами. Певна кількість з них виявилася хибною, але правдиві переважали. 

Чиновник Брей продемонстрував відео, на якому можна побачити сферичний літаючий об'єкт, що рухається неймовірно швидко. На відео, що розміщене нижче, його можна побачити на позначці 43:18. Ще один об'єкт можна знайти на позначці 27:21.

"Я не можу пояснити, чим він є", – сказав Брей.

Зараз у Пентагоні визнають, що у них бракує даних і звітів, через що продовжити дослідження цих літаючих об'єктів неможливо. Однак, у Мінобороні США вже працюють над появою нових фото- і відеодоказів і мають певні результати.

У Пентагоні також розробили спеціальну покрокову інструкцію, яку можуть використовувати пілоти ВМС і ВПС США для передачі оперативного повідомлення про невідомий підозрілий об'єкт. Звичайно, що ця робота засекречена і у тому числі через те, що поява НЛО може бути провокацією інших країн.

Міноборони продовжить досліджувати НЛО та інші небезпечні технології. Зокрема, гіперзвукову зброю. У разі потреби цією інформацією ділитимуться з представниками України.

Також до цих досліджень хочуть доєднатися і у NASA, де наразі не проводяться жодні вивчення НЛО. У космічному агентстві хочуть оприлюднювати цю інформацію широкому загалу, тож для цього необхідно залучити до роботи учених NASA.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Пентагоні підтвердили факт 144 зустрічей з НЛО.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ