У Пентагоні підтвердили факт 144 зустрічей з НЛО – подробиці

В американському уряді не знають, як пояснити десятки НЛО, які помічали військові пілоти.

Про ці зустрічі йдеться у звіті Пентагона, який опублікували у п'ятницю, 25 червня. Відповідно до нього, про НЛО повідомили 144 рази, але всі зустрічі, окрім однієї, так і не пояснили. Про це повідомляє "Дивогляд".

У Конгресі США захотіли побачити цей звіт після численних повідомлень від американських військових щодо об'єктів, які рухалися у небі. У серпні минулого року Пентагоном була засновала Цільова група з непізнаних повітряних явищ. Вона мала виявляти, аналізувати та каталогізувати ці події, а також досліджувати "природу та походження НЛО".

У проміжному звіті йдеться, що більшість з 144 зареєстрованих випадків "невпізнаних повітряних явищ", які зафіксували протягом останніх двох років, траплялися після впровадження ВМС США стандартизованого механізму звітності.

НЛО
НЛО
Фото: US Department of Defence

Щодо 143 випадків сказано, що "не вистачає інформації, щоб зв'язати інциденти з конкретними поясненнями". Також там сказано, що відсутні чіткі вказівки на "існування якогось неземного пояснення" для цих явищ, проте фахівці цього не виключають.

Окрім цього, у звіті написано, що НЛО "ймовірно, не мають єдиного пояснення". Наприклад, деякі ці явища можуть бути технологіями Китаю чи Росії, або якимось природним атмосферним явищем (наприклад, кристалами льоду, які реєструють радіолокаційні системи). Також був випадок, який змогли ідентифікувати "з високим ступенем впевненості". Його описали як "велику повітряну кулю, що спускалася".

Зазначимо, що весною цього року Міноборони США розмістило відео з НЛО, яке зняли ВМС США. Також у випуску CBS News журналісти розмовляли з двома колишніми пілотами ВМС, які розповіли про об'єкт у Тихому океані, який начебто відбивав їх рухи.

За словами одного з пілотів, він бачив "маленький білий об'єкт, схожий на хрестики-нулики".

"Він рухався дуже швидко і хаотично, неможливо було передбачити, в який бік він поверне. У нього не було слідів диму або рушійної сили, видимих поверхень управління польотом, щоб маневрувати так, як він маневрував", – стверджує пілот Алекс Дітріх.

Окрім цього, у режисера-документаліста Джеремі Корбелла з'явилися кадри з непізнаними літаючими об'єктами, що пролетіли над військовим кораблем ВМС США.

Звіт Пентагону, який з'явився у червні, ще у березні цього року коментував колишній директор Національної розвідки США Джон Реткліфф. За його словами, існують спостереження за НЛО, які "складно пояснити".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше