НЛО

Над кораблем ВМС США помітили НЛО – фото й відео

Jeremy Corbell / US Navy

У Пентагоні підтвердили, що відео справжнє

У режисера-документаліста Джеремі Корбелла з'явилися кадри з непізнаними літаючими об'єктами, що пролетіли на військовим кораблем ВМС США. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Futurism.

"Я можу підтвердити, що згадані фотографії та відео були зроблені співробітниками ВМФ", – стверджує представниця Міноборони Сью Гоф.

Відео знято на прилад нічного бачення. На кадрах видно об'єкти трикутної або пірамідальної форми, що високо пролетіли над палубою есмінця ВМС. На думку експертів, ці об'єкти вели себе дуже дивно, а також мали незвичний зовнішній вигляд, що ускладнює їх ідентифікацію.

За словами Корбелла, ця подія відбулася ще влітку 2019 року. ЗМІ пишуть, що відео та декілька фото зібрала група Unidentified Aerial Phenomena Task Force. Остання займається розслідуванням зіткнень між американською армією і непізнаними об'єктами, що підтверджує Міністерство оборони.

"Як ми вже говорили раніше, для забезпечення безпеки операцій і щоб уникнути розкриття інформації, яка може бути корисною для наших потенційних супротивників, Міністерство оборони публічно не обговорює ні деталі спостережень, ні перевірок зареєстрованих вторгнень в наші полігони або окреслений повітряний простір", – розповіла Сью Гоф.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що ексдиректор Нацрозвідки США розповів про спостереження за НЛО, які "складно пояснити".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ