Інопланетяни

Експерти розповіли, чому ми не знайшли НЛО

Shutterstock

Учені використали відомий парадокс, щоб довести свою позицію

Протягом кількох століть астрономи намагають знайти ознаку, яка би вказала на розумну позаземну цивілізацію. Однак, пошуки виявляються марними. В Science Alert це пояснили через парадокс Фермі.

Цей парадокс зобов’язаний своєю назвою знаменитому італійському фізику Енріко Фермі, який створив у часи Другої світової війни атомну бомбу в США.

Одного часу від провів своєрідні "розрахунки на полях". Дослідник хотів дізнатися, наскільки поширені людиноподібні технології у Всесвіті.

Космос має величезні масштаби, що дозволяє деяким людям припускати існування інших цивілізацій. Однак, у той же час нашому Всесвіту вже майже 14 мільярдів років.

Є думка, що у випадку існування інопланетян вони вже давно би продемонстрували себе людству. Тим не менш, достовірних свідчень про контакт людства з іншими цивілізаціями немає, тому існування останніх ставлять під сумнів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Марсі знайшли сліди льодовикових періодів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ