НЛО

"Вони дуже обережні": Ілон Маск розповів про пошук інопланетян

Depositphotos

У винахідника є аргументи щодо того, чи доцільно шукати прибульців

Відомий американський підприємець Ілон Маск прокоментував в рамках інтерв'ю питання існування інопланетян. Відео опубліковано на YouTube-каналі "PowerfelJRE".

Засновник компанії SpaceX протягом багатьох років розповідає про відправлення людей на Марс. Зовсім не дивно, що у Маска інколи питають про інші розумні форми життя, які могли би нам зустрітися на просторах Всесвіту.

Попри амбіції винахідника у вивченні і освоєнні інших планет, він  скептично міркує щодо існування інопланетян.

Він стверджує, що якщо інопланетна цивілізація бажала би, щоб людство про неї дізналося, то це вже мало відбутися.

"Вони дуже обережні, ці прибульці", – вважає Маск.

Більш того, він стверджує, що діяльність, направлена на пошук НЛО, є марною тратою часу. Він це аргументує тим, що компанія SpaceX не знайшла будь-які докази того, що існують інші форми життя поза нашої планетою.

"Якщо є інопланетяни, вони просто дуже субтильні (уразливі, ніжні – "Дивогляд"). Вони досить сором'язливі. Отже, ми можемо сказати, що таких немає і ми не бачимо сигналів від будь-якої іншої Сонячної системи", – розповів він.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що розпочато збір грошей для прихильника теорії плоскої Землі, щоб відправити його на орбіту.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ