НЛО

Ексдиректор Нацрозвідки США розповів про спостереження за НЛО, які "складно пояснити"

Depositphotos

Експерт назвав дату оприлюднення Пентагоном цієї інформації

За словами колишнього директора Національної розвідки США Джона Реткліффа, у червні громадськість отримає нові звіти щодо спостережень за НЛО, які "складно пояснити". Про це повідомляє Space.com.

Реткліфф, що працював в адміністрації експрезидента Дональда Травма, сподівався поділитися інформацією щодо НЛО, коли ще займав свою посаду. Однак, Пентагон їх опублікує до 1 червня.

Він стверджує, що в майбутньому звіті буде багато свідчень про об'єкти, що рухаються у неможливий спосіб. Також експерт згадав про порушення швидкості звуку без супутнього звукового удару.

Екс-директор розповів про наявність незрозумілих спостережень по всій нашій планеті. Їх фіксували як автоматичні датчики, так і людські очі.

"Відверто кажучи, спостережень набагато більше, ніж було оприлюднено раніше. Деякі з них розсекречені. І коли ми говоримо про спостереження, ми говоримо про об'єкти, які були помічені пілотами військово-морського флоту або військово-повітряних сил або були виявлені за допомогою супутникових знімків", – стверджує він.

Джон Реткліфф вважає, що при ідентифікації непізнаного повітряного явища експерти в основному пояснюють це тим, що змінилися погодні умови, або якимось природними явищами.

"Але бувають випадки, коли у нас немає хороших пояснень деяких речей, які ми бачили", – поділився він.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що учені розповіли про зустріч з інопланетними цивілізаціями.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ