Субмарина

Підводні човни США зафіксували під водою непізнані об'єкти, які дуже швидко пересувалися

Shutterstock

Походження таємничих об'єктів не можуть пояснити ні експерти, ні сучасні технології

Гідролокатори субмарини Військово-морських сил США зафіксували об'єкти, походження яких наразі не встановлено. Ці спостереження не можуть повноцінно пояснити ні експерти, ні сучасні технології. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

На думку експерта Вашингтона Тома Рогана, інформація, отримана завдяки гідролокаторам, доводить факт існування таємничих об'єктів у морі. Деякі фахівці припускають, що ці невідомі об'єкти – розвідувальні апарати інших країн або експериментальні розробки самих США.

Існування "кадрів та записів" з невстановленими об'єктами підтвердив навіть колишній президент США Барак Обама.

"Це правда – ми не знаємо точно, якими вони є, ми не можемо пояснити, як вони рухались, їх траєкторію", – зазначив екс-президент.

Обама
Фото: minval.az

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у режисера-документаліста Джеремі Корбелла з'явилися кадри з непізнаними літаючими об'єктами, які пролетіли на військовим кораблем ВМС США. За словами представниці Міністерства оборони США Сью Гоф, ці фото та відео зробили співробітники ВМФ.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ