Відео, яке записав дрон Джорджа Чере

Мешканець Австралії зафіксував, як начебто НЛО збив його дрон – фото й відео

George Csere / YouTube

Чоловік вже передав результати свого дослідження експертам

Австралієць Джордж Чере надав відео, яке, на його думку, підтверджує те, що він зустрівся з НЛО. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на News.

За його словами, він декілька разів запустив дрон на висоті майже 100 м, камера якого зафіксувала чорний НЛО, що був над деревами. Потім безпілотник та невідомий літальний об'єкт зіткнулися.

"Дрон був прямо над моєю головою, і я почув цей великий вибух, як ніби він вдарився об стіну", – стверджує Чере.

Потім австралієць перевірив відео та помітив присутність великого округлого літального об'єкта, який відлетів після зіткнення з дроном. Цей інцидент зацікавив чоловіка, а тому він визначив територію, з якої міг злетіти НЛО.

Він стверджує, що в тому місці є затягнута ряскою водойма, але саме під тим місцем, де зависав невідомий літальний об'єкт, було озерце з чистою водою та ідеально круглою формою.

Чоловік одразу розмістив це відео в мережі. Доктор Роджер Станкович, який очолює організацію Mutual UFO Network і досліджує зустрічі з незвіданим, отримав від Чере результати його досліджень. Фахівці поки що не змогли ідентифікувати об'єкт на відео.

На думку скептиків, безпілотник Джорджа міг зіткнутися з габаритним птахом, а не прибульцями.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що над кораблем ВМС США помітили НЛО.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ