НЛО

Конгрес США проведе слухання щодо НЛО – що там обговорюватимуть

Shutterstock

Кожен охочий може подивитися процес заходу

У Конгресі США заплановане проведення публічних слухань, присвячених темі "невпізнаних повітряних феноменів" (UAP). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Space.

Це відбудеться у вівторок, 17 травня, де перед конгресменами мають виступити заступник міністра оборони США з питань розвідки та безпеки Рональд Молтрі та заступник директора розвідки ВМС США Скотт Брей. Це відбудеться на платформі Підкомітету з контртероризму, контррозвідки та протидії розповсюдженню зброї Комітету з розвідки Конгресу США.

Кожен охочий може подивитися хід слухання на YouTube у прямому ефірі з 17:00 за Києвом. Основою для цих слухань стала попередня доповідь 2021 року Управління директора національної розвідки США. У ній розповідали про успіхи, яких досяг спеціальний підрозділ, що вивчає феномен UAP – термін, який замінив "НЛО".

Американські конгресмени вважають, що це слухання надасть людям можливість дізнатися про різні інциденти, пов'язані зі складно пояснюваними зустрічами американських військових з об'єктами невідомого походження. Тим не менш, багато фахівців скептично налаштовані щодо цього заходу, бо подібне проводили понад 50 років тому та будь-яку сенсаційну інформацію не отримали.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США на дні водосховища почали знаходити людські скелети.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ