Прапор Ізраїлю

В Ізраїлі росіянка накинулась на незнайому українку – відео 18+

Shutterstock

"Ходять такі всі нахабні, бл**ь, я дивлюся на них ось так само, на**й"

В Ізраїлі відбувся конфлікт між росіянкою і українкою. Про це повідомляє "Дивогляд".

Це сталося у черзі в маркеті Тель-Авіва. За словами росіянки, біженці з України її нервували, хоча й, судячи з відео, ті нічого не робили. Агресорка демонструвала вулиці міста, глузувала з перехожих і казала, що на українців чекає "покарання".

"Я пройшлася по центру Тель-Авіва, ну... це не моє місто. Як страшно жити. Я В а**уе, в повному... Дівчинка з Відня розповідала, що їй довелося звалити звідти через них (українців – "Дивогляд"). Ходять такі всі нахабні, бл**ь, я дивлюся на них ось так само, на**й. Ті, кому я попадуся якимось чином, цим людям, значить боженько прислав покарання", – сказала вона.

Окрім цього, росіянка показала, як грубила оточуючим у черзі. Працівники супермаркету спробували заспокоїти росіянку, але марно.

"Якщо ви думаєте, що тут в Ізраїлі ви будете вести себе так само, як в Європі, то х*й вам. Боже, на**й уеб**в свою Україну, чуєш, мавпо страшна", – сказала агресорка.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Іспанії на українця масово напали росіяни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ