Telegram

Для українських біженців створили чат бот, який допоможе їм вирішити найпоширеніші питання у Чехії

Shutterstock

Віртуальний асистент доступний у месенджері Telegram

Через повномасштабне вторгнення росії в Україну велика кількість наших громадян були вимушені покинути свої домівки та їхати за кордон. Багато хто знайшов прихисток на території Чехії.

Щоб допомогти українцям вирішити всі важливі питання, працівники посольства України в Чехії створили спеціальний чат-бот, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на VisitUkraine.Today.

Над створенням віртуального асистента у Telegram працювала команда IBM Czech Republic у співпраці з консульством України в Чехії. Відтепер вимушені переселенці можуть знайти у системі відповіді на запитання, які найчастіше отримують консульські співробітники.

Для того, щоб активувати чат-бот, натисніть "розпочати". Тепер ви можете подовжити спілкування.

Зауважте, що система не завжди може дати відповідь на ваше запитання, якщо воно не містить ключових слів по темі. Тому рекомендується додавати їх у свої звернення. Цими ключовими словами можуть бути "закордонний паспорт", "тимчасовий захист", "соціальні виплати", "юридичний переклад", "ВНЖ" тощо. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про чат бот для українців, який допоможе спілкуватися з іноземцями.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ