У ЄС запустили спеціальну гарячу лінію українською мовою для біженців

Єврокомісія створила гарячу лінію українською мовою для допомоги біженцям у будь-якій країні ЄС

Олена Кондратюк / Facebook

Послуга гарячої лінії надається абсолютно безкоштовно, або за додаткову плату (в окремих випадках)

Європейська комісія запровадила спеціальну гарячу лінію українською мовою для надання допомоги вимушеним переселенцям, які покинули територію своєї держави через війну, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк.

Сьогодні величезна кількість українців знайшла прихисток у країнах Євросоюзу, де вимушено чекає на завершення війни в Україні. Українці постійно стикаються з труднощами щодо перетину кордону, реєстрації, подання документів та працевлаштування.

У зв'язку з цим було створено єдину гарячу лінію, де біженці можуть отримати відповіді на свої запитання. Система працює українською, тому скористатися нею може навіть той, хто не знає іноземних мов. 

"Єврокомісія запустила спеціальну телефонну гарячу лінію українською мовою для надання інформації і допомоги українцям, які рятуються від російської агресії", – розповіла Олена Кондратюк.

Послуга гарячої лінії надається абсолютно безкоштовно, або за додаткову плату (в окремих випадках). Зателефонувати можна за двома номерами:

  • В межах ЄС: 00 800 6 7 8 9 10 11;
  • За межами ЄС: +32 22 99 96 96 (оплата за розмову рахується за стандартними міжнародними тарифами).

Зателефонувавши за цими номерами, українці можуть отримати інформацію щодо умов в'їзду на територію певної держави ЄС, перебування на чужій території, а також дізнатися про послуги за кордоном (освіта, робота, медицина, оформлення документів тощо).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що для українських біженців створили чат бот, який допоможе їм вирішити найпоширеніші питання у Чехії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше