Санкції Євросоюзу

Які країни вимагають COVID-сертифікат від біженців з України

24tv.ua

Важливі правила для тих, хто залишає Україну

Більшість європейських країн суттєво спростила правила перетину кордону для українців, які тікають від війни. Однак у деяких країнах все ж доведеться пред’явити негативний тест на COVID-19 навіть тим, хто вакцинований, повідомляє офіційний сайт Єврокомісії.

Жодні документи, пов’язані із COVID-19 точно не вимагають ті країни, які безпосередньо межують з Україною. Але лише у тому випадку, що українці потрапляють туди безпосередньо з України.

Тобто, якщо біженець спочатку перетне кордон з Румунією чи Угорщиною, а потім вирішить залишитися у Польщі, остання може вимагати пред'явити негативний тест на коронавірус.

Якщо ви опинилися у ЄС і плануєте рухатися далі, наприклад, в Іспанію, то попередньо необхідно заповнити в інтернеті спеціальну форму, де потрібно вказати ваш ковід-статус.

У країнах, які не приймають офіційно біженців з України, також діють правила перетину кордонів, які включають ковід-контроль. Наприклад, у Туреччині потрібно показати сертифікат з двома вакцинаціями (одна вакцина підходить, якщо йдеться про Johnson&Johnson). Якщо ви невакциновані, потрібно зробити ПЛР-тест.

А в Ізраїлі, який дозволив прихисток у країні українцям, які мають родичів-ізраїльтян, тестування на коронавірус можна пройти просто аеропортах по прильоту.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ