Бенедикт Камбербетч запропонував прийняти українських біженців у своєму домі

uk.wikipedia.org

Актор вже не вперше висловлюється на підтримку України

Відомий британський актор Бенедикт Камбербетч вирішив взяти участь в урядовій програмі "Дім для України", щоб запропонувати українським біженцям свій власний будинок. Про це він заявив у неділю, 13 березня, журналістам Sky News на червоній доріжці кінопремії Британської академії в лондонському Королівському Альберт-Холі.

Нова британська урядова програма дозволить представникам громадськості, благодійним організаціям, бізнесу та громадським групам пропонувати житло біженцям, які можуть приїхати до Британії, навіть якщо вони не мають родинних зв’язків.

"Це справді шокуючий час бути європейцем всього за 2,5 години польоту від України. І це те, що нависає над нами... Об'єднане Королівство має стати раєм для біженців з України", – сказав Камбербетч.

Раніше він висловився на підтримку України і засудив дії росії під час отримання нагороди на Міжнародному кінофестивалі у Санта-Барбарі.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ