Росіянка

Збій системи: на росії затримали жінку, яка підтримувала війну в Україні – відео

Фото з соцмереж

Перед нею арештували росіянку, яка написала на плакаті "Два слова"

У соцмережах розповсюджується відео з затриманням двох жінок у рф, які мали різні думки щодо російського вторгнення в Україну. Про це повідомляє "Дивогляд".

Це сталося у столиці росії, москві. Так, відео починається з розмови з жінкою, яка тримає плакат із написом "Два слова" та цікавиться, чи затримають її за подібне. Вже за кілька секунд вона була заарештована російськими правоохоронцями.

Згодом до оператора підійшла інша жінка, якій стало цікаво, чи дадуть їй висловитися, якщо вона підтримує війну в Україні. Однак, трапилося вкрай неочікуване – її теж миттєво затримали.

Це вже не перший випадок, коли російські правоохоронці заарештовують усіх підряд. Так, раніше "Дивогляд" повідомляв про наступні випадки:

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ