Пауло Коельо

Письменник Пауло Коельо звинуватив світову спільноту в русофобії – йому одразу жорстко відповіли

paulocoelho / Instagram

"Українська криза – зручне виправдання для русофобії"

Всесвітньо відомий письменник Пауло Коельо вирішив заступитися за простих росіян, яких стали звинувачувати у війні, розпочатої рф на території України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Twitter.

"Українська криза – зручне виправдання для русофобії. Я був у Львові, Києві, Одесі, Ялті, Чорнобилі (Україна). Я проїхав поїздом 10 000 км від Москви до Владивостока (росія). Так, є війна, але не звинувачуйте простих людей"

Однак, думку автора книг "Алхімік", "Одинадцять хвилин" та "Вероніка вирішує померти" розкритикувало багато користувачів соцмережі:

  • "Якщо так, ви повинні попросити українців помирати тихіше, щоб усі інші могли й далі насолоджуватися життям, повним любові до росії! До речі, це війна, а не криза"
  • "Як ви можете говорити про русофобію до цього лютого? росіян гнобили за їхню мову, національність чи зовнішність? Ви знаєте хоч один випадок, коли росіянина вбили з єдиної причини, що він чи вона з росії?"
  • "Це не українська криза, це геноцид українців"
  • "Я любила російську культуру та мову до того, як це почалося. Я навіть навчилася читати кирилицю та освоїла базовий рівень російської мови. Але вторгнення путіна та дії їхньої армії… це стерло все, і тепер я їх ненавиджу. путін створив русофобію"
  • "Тільки російська пропаганда називає це "кризою". Це війна. Найбільша війна в Європі з часів Другої світової війни"
  • "Як щодо українофобії звичайних росіян та геноциду українських людей звичайними російськими людьми?"
  • "В Україні повномасштабна війна. Мирних жителів убивають російські солдати. Дітей вбивають. Житлові будинки та лікарні обстрілюють. Вони захоплюють наші атомні станції. Це геноцид української нації. Як ми маємо реагувати?"
  • "Засуджувати військові злочини та боротися проти геноциду – це тепер русофобія?"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Німеччині росіяни з прапором СРСР протестують проти українських біженців.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ