Павло Дуров

Засновник Telegram Павло Дуров підтримав Україну та потролив путіна – фото

durov / Instagram

Глузування вийшло "тонким"

Розробники месенджера Telegram випустили чергове оновлення та паралельно зрозуміло натякнули на війну в Україні та владіміра путіна. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, Павло Дуров і його команда традиційно присвятили оновленню зображення, на якому помітно героїв "Гаррі Поттера". Нова версія месенджера вийшла якраз тоді, коли багато російських пропагандистів почали масово переходити у Telegram.

Так, на картинці біля Гаррі лежить книжка з Гербом України. Окрім цього, тут є символізм: біля людей за довгим столом сидить ельф Доббі, який у такому становищі ще більше нагадує путіна.

Оновлення Telegram
Оновлення Telegram
Фото: Месенджер Telegram

Окрім цього, Павло Дуров наступним чином коментував російське вторгнення на українські землі:

"Якщо ви стежите за моїми постами, то знаєте, що по материнській лінії я веду свій родовід з Києва. Її дівоче прізвище українське – Іваненко, і ми досі маємо багато родичів в Україні. Тому цей трагічний конфлікт є особистим як для мене, так і для Telegram.

Деякі люди запитували, чи не є Telegram чимось менш безпечним для українців через те, що я жив у росії. Дозвольте мені розповісти цим людям, як закінчилася моя кар'єра у росії.

Дев'ять років тому я був генеральним директором ВКонтакте, найбільшої соцмережі в росії та Україні. 2013 року ФСБ зажадала, щоб я надав їм особисті дані українських користувачів ВК, які протестували проти проросійського президента.

Я відмовився виконувати ці вимоги, бо це означало б зраду наших українських користувачів. Після цього мене звільнили з компанії, яку я заснував, і був змушений покинути росію. Я втратив мою компанію і мій будинок, але я зробив би це знову без сумніву.

…Коли я кинув виклик ФСБ, ставки для мене були високі. Я ще жив у росії, моя команда та моя тодішня компанія знаходилися в цій країні. З того часу минуло багато років. Багато чого змінилося: я більше не живу в росії, я не маю там бізнесів і працівників. Але одна річ залишається незмінною: я залишаюся на стороні наших користувачів, незважаючи ні на що. Їхнє право на недоторканність приватного життя – священне. Зараз – більше, ніж будь-коли"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Telegram з'явився бот, який зламує та краде акаунти користувачів. Ми розповіли, як себе захистити.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ