Facebook та Instagram

на росії заборонили використання Instagram і Meta

Shutterstock

рсіяни знайшли собі альтернативну платформу, проте, чи надовго?

Суд російської федерації офіційно заборонив діяльність компанії Meta на території країни-агресора, повідомляє "Дивогляд".

Через агресію росії проти України та незаконне вторгнення на нашу територію з війною велика кількість міжнародних організацій дійшла рішення припинити свою діяльність на території рф.

Зокрема, почали казати й про закриття соцмереж. Як нещодавно стало відомо, Facebook та Instagram виступили з заявою про дозвіл користувачам закликати на цих платформах до насильства над російськими військовими та путіним.

Ймовірно, що через це суд рф визнав команію Meta екстремістською організацією і офіційно заборонив її діяльність в росії.

Таким чином, росіяни втрачають доступ до популярної соцмережі Instagram, а величезна кількість блогерів втрачає своє джерело заробітку.

Проте, ще й досі доступним для громадян росії залишається месенджер Telegram. Саме на цій платформі активні користувачі соцмереж створили власні канали і продовжують ділитися своїм життям вже там.

Як довго це триватиме невідомо, але нехай насолоджуються, поки не настало радянське життя.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що росіянина покарали за те, що той негативно висловився щодо літери "Z".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ