Михайло Поплавський

Студенти скаржаться на те, що Поплавський "зі зброєю виганяє їх із гуртожитків на тлі війни" – ректор відреагував

poplavskiy_michail / Instagram

В університеті звинувачення назвали неправдивими

У мережі з'явилося відео за участі студентів Київського національного університету культури і мистецтв, які розповіли про те, як потерпають через дії президента навчального закладу Михайла Поплавського. Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами учнів, Поплавський виганяє їх зі сховища, використовуючи зброю. Студенти обурені цієї ситуацією і вважають, що під час війни мають право перебувати у зазначеному місці.

"Він приїжджав кілька разів, усілякими методами хотів нас звідси вигнати. Сказав, що якщо ми звідси не поїдемо, то завтра зі зброєю за нами прийдуть. І хлопців кинуть як гарматне м'ясо під Ірпінь, а дівчат відправлять волонтерами у гарячі точки"

Окрім цього, як стверджують студенти, їх змушували покинути гуртожиток інші люди, серед яких куратори.

"Вони телефонували батькам і казали, що тут дуже жахлива ситуація...Ледь не доходило до того, що нібито ціляться саме у наш університет і гуртожиток, і ми не виживемо"

Також студенти заявили, що Поплавський пообіцяв 10 тис грн кожному, якщо вони покинуть гуртожиток. Однак, згодом у деканаті не підтвердили цю інформацію та сказали, що учні зможуть отримати лише 2 тис грн і після того, як студенти "виїдуть звідси".

Повне звернення дивіться у відео:

У керівництві університету вже відреагували на скандал зі студентами і заявили, що виганяти їх ніхто не збирався. Натомість, студентам запропонували можливість евакуюватися у більш безпечне місце – гуртожиток Львівської філії університету культури, де їх мали забезпечити харчуванням і всім необхідним для проживання.

Сам Поплавський заявив, що безпека студентів і збереження їхнього життя – першочергове завдання.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що під Черніговом російські окупанти обстріляли власні позиції.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ