Сергій Лойко

російський журналіст приїхав до України, щоб захищати її від окупантів – фото

Фото з соцмереж

"Це битва між темрявою і світлом"

69-річний російський журналіст-кореспондент американських часописів Сергій Лойко вирішив приїхати до України, щоб допомогти їй боротися з рашистами. Про це повідомляє "Дивогляд".

Окрім журналістської діяльності, Сергій також є фотографом і письменником. Він написав відомий роман "Аеропорт", присвячений обороні аеропорту Донецька у 2014-2015 роках. Тепер він долучився до лав київської тероборони.

"Я росіянин, але пропрацював майже все своє життя як журналіст-кореспондент для головних американських часописів. Під час моєї журналістської діяльності я був свідком багатьох збройних конфліктів і низки війн, але я ніколи не брав участі на чийсь стороні, я ніколи не брав зброї до рук, оскільки це було б непрофесійно. Зараз ви бачите автомат "Калашников" в моїх руках. І я більше вже не журналіст, а вільна людина"

Сергій Лойко
Сергій Лойко
Фото: Прес-служба Генштабу ЗСУ

Окрім цього, Лойко розповів, чому він вирішив підтримати українців.

"Я приїхав сюди в Україну, на околиці Києва, щоб захищати Україну від моєї батьківщини, від путіна – гітлера сьогодення. Чи ви знаєте, чому я вирішив стати воїном? Тому що це Біблійна боротьба. Це битва Армагеддон, між добром та злом. І для мене було дуже легко обрати сторону. Тому що це битва між темрявою і світлом. Вперше у моєму житті, між добром і злом. І я зрештою обрав свою сторону"

Також росіянин звернувся до іноземців, щоб ті теж допомагали захищати Україну.

"Ми б'ємося тут не тільки заради України, не тільки за її незалежність, не тільки заради українців та їхніх близьких, ми боремось тут за вас, за цілий світ, адже це початок Третьої світової війни. Приїдьте та допоможіть нам!"

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв про іншого росіянина, який свідомо приїхав до України, щоб воювати проти рф.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ