Прапор Іспанії

В Іспанії на українця масово напали росіяни – відео

Shutterstock

Агресори демонстрували Z-символіку

В Іспанії група росіян атакувала українця, який закликав до припинення війни в Україні, розпочатої рашистами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram irenaa_sem.

Чоловік вийшов на акцію з українським прапором, де було написано Stop war ("Зупиніть війну"). Це привернуло увагу двох росіян, які спробували вирвати прапор, а паралельно за цим спостерігало ще кілька людей.

Однак, їм цього не вдалося, а тому згодом чоловіки групою оточили українця, демонструючи Z-символіку рашистів та скандуючи щось іспанською. Автор відео зазначив, що агресори на відео – росіяни.

До речі, раніше "Дивогляд" вже повідомляв про те, як в Іспанії росіяни побили українця, бо той сказав "Слава Україні".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ