Ярослав Амосов

"Нереальний шок": український боєць ММА розповів про те, як Ірпінь пережив окупацію

s_amoskin / Instagram

Чоловік бачив, як військовий біг із дитиною у руках, речі якої "були вкриті кров'ю, але не її, а її батька"

Український чемпіон Bellator у напівсередній вазі Ярослав Амосов поділився спогадами про жахіття, які трапилися під час окупації його рідного міста Ірпінь. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Від початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі Амосов був у Теробороні та допомагав ЗСУ боротися з окупантами в Ірпені.

"Люди бігали... хапали на руки дітей, батьків, тварин, плакали. Вони не знали, що робити. Бачив ситуацію, коли один військовий біг із дитиною на руках. Усі речі цієї дитини були вкриті кров'ю, але не її, а її батька. Мати бігла позаду"

Ярослав Амосов та інші військові
Ярослав Амосов та інші військові
Фото: s_amoskin / Instagram

Боєць не знає, що сталося з татом дитини, але українцю на це "було важко дивитися".

"Малюку було, може, два чи три роки, але він навіть не розумів, що відбувалося. Я не чув, аби він плакав. Його, певно, просто охопив нереальний шок.

Бачити, як людина плаче через те, що тримає в руках скибку хліба, дуже боляче. Я не розумію, чому люди не вірять у те, що тут відбувається. Вони думають, що (росія – "Дивогляд") проводить "спеціальну операцію" з порятунку людей. Важко дивитися на своє місто, яке колись було сповнене щастя й життя. Зараз спокійно, але я розумію й знаю, що відбувається в інших містах"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Ірпені дві жінки хоробро продовжували працювати у супермаркеті.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ