Добровольці з білорусі, які стали на бік України, взяли в полон російського загарбника

Добровольці з білорусі, які стали на бік України, взяли в полон російського загарбника – відео

Батальён Кастуся Каліноўскага / Telegram

Білоруси надали окупанту першу медичну допомогу і допитали його

Білоруси взяли в полон російського військового в Україні і допитали його, повідомляє "Дивогляд".

Білоруси, що входять до складу добровольчого батальйону імені Кастуся Калиновського, стали на захист України, яка сьогодні страждає від російської навали. У Telegram-каналі батальйону вони оголосили, що взяли в полон російського снайпера.

Вони надали загарбнику першу медичну допомогу і допитали його. Все це знімали на відео, яке й оприлюднили у Telegram-каналі.

Під час розмови окупант на ім'я Владислав Литовченко сидів роздягнений з зав'язаними очима і зав'язаними за спиною руками. Він приїхав в Україну з Краснодарського краю і запевняє, що не збирався воювати з "братнім народом". Загарбник стверджує, що їхав на полігон. 

"Прибув сюди на ешелоні. Спочатку сказали, що їдемо на полігон. Потім нас вивантажили після Армянська на станції і почали видавати бойову зброю", – розповідає Литовченко.

Окупант попросив передати прохання своїй мамі, яка, ймовірно, нічого не знає про нього. Після цього білоруси запитали його наступне:

"Любиш маму? А як гадаєш, місцеві жителі своїх батьків не люблять? Навіщо ж ти сюди приперся?", – запитали прихильники України. 

Відповідь була очевидною: "нас відправили". 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що росіяни обстріляли власні позиції, використовуючи "Солнцепек".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ